• Pffft Tsss

Štajerski festival KULT-Štajerska III

Updated: 7 days ago

Spoštovani člani KKL,


Dr. Karmen Teržan Kopecky, predsednica DSAP iz Maribora, nas vabi na štajerski festival KULT-Štajerska III. Pripravili so veliko zanimivih prireditev, osrednja pa je 5. oktobra ob 19. uri v Unionski dvorani v Mariboru. Letos bo otvoritveni koncert zelo mednaroden, saj bo igral ruski orkester KLASIKA, predstavljeno bo delo skladateljice iz avstrijske Štajerske, solisti pa bodo seveda tudi Slovenci.


Lovro Sodja, predsednik DSAP iz Ljubljane, nas vabi, da se pridružimo članom DASP in se ob 16. uri z avtobusom odpeljemo v Maribor izpred Hale Tivoli v Ljubljani. Prevozne stroške v višini 15 eurov bodo pobirali na avtobusu. Po koncertu bo srečanje v prostorih Unionske dvorane.


Vabim vas, da se pridružite in svojo udeležbo prijavite na e-naslov lovro.sodja@guest.arnes.si do 1. oktobra.


Lep pozdrav.


Janko Arah

0 views

Recent Posts

See All

Vabilo DSAP

Društvo slovensko-avstrijskega prijateljstva Erjavčeva 26 1000 Ljubljana Datum: 21.4. 2019 Vse člane našega društva vljudno vabimo v ponedeljek, 27. maja na izlet k znameniti cerkvici svetega Duha – J