top of page
  • Writer's picturePffft Tsss

Štiridnevni izlet (3 noči) na FINSKO V HELSINKE

Štiridnevni izlet (3 noči) na

FINSKO V HELSINKE

Od petka 17.06.2011 do ponedeljka 20.06.2011


PROGRAM:

1. dan: petek 17.06.2011: LJUBLJANA – HELSINKI Odhod z letalom v dopoldanskem času z letališča Jožeta Pučnika /BRNIK/ in polet v Helsinke. Transfer do hotela, ogled središča mesta, skupna večerja, nočitev.

2. dan: sobota 18.06.2011: HELSINKI Po zajtrku ogled starega jedra HELSINKOV, katedrale, predsedniške palače, parlamenta, opere in drugih zanimivosti. Potepanje po mestu bomo zaključili s skupnim kosilom. V popoldanskem času nas bo sprejel veleposlanik Slovenije v Helsinkih, prvi veleposlanik RS na Finskem, njegova ekscelenca g. Tone KAJZER, član našega kluba.

3. dan: nedelja, 19.06.2011: HELSINKI Po zajtrku se bomo sprehodili po mestu do univerze in helsinške knjižnice ter tistih delov mesta, ki so vplivali na zgodovino Finske in njene vloge v tem delu sveta. Po skupnem kosilu bo prosto za individualne interese.

4. dan: ponedeljek 20.6.2011: HELSINKI - LJUBLJANA Po zajtrku bo čas za osebne aktivnosti oz. za ogled po priporočilu veleposlanika.


PROGRAM VKLJUČUJE: 1. letalski polet LJUBLJANA – HELSINKI – LJUBLJANA; 2. letališke pristojbine; 3. prenočišče po programu 3-4 zvezdice hotel; 4. zajtrke; 5. 1 x večerja in 2 x kosilo po programu; 6. angleško govoreč vodič; 7. cena po programu za vsaj 15 prijavljenih. PROGRAM NE VKLJUČUJE: 1. vse dodatne stroške, ki niso navedeni v programu, 2. enoposteljno sobo (v dogovoru s hotelom po prijavi); 3. zdravstveno zavarovanje. Čas, ki smo ga izbrali za obisk na Finskem, je eden najlepših in obiskovalcev v Helsinkih je precejšnje. Zato moramo za hotel v tednu dni potrditi imenske prijave. Vse interesente za ta izlet prosimo, da se čim prej prijavite. Morebitna vprašanja lahko naslovite na Jara Medla, ki ta izlet organizira.


Na razpolago sta še dve prosti mesti, zato pohitite s prijavo. - na mobilni telefon Jara Medla: 040 22 87 22 - po e-pošti: jaro.medl@gmail.com - po telefonu: 01 256 17 23 - po e-pošti: arah.consulting@eunet.si


CENA: 660,00 €

1 view

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page