top of page
  • Writer's picturePffft Tsss

12. »KOROŠKA KUHARIJA«

VABILO


Drage članice in člani Kluba Korošcev Ljubljana!


Vabim vas na druženje in kuhanje koroških jedi po receptih naših mam in babic, tj. na


12. »KOROŠKO KUHARIJO«, ki bo v sredo, 15.6. 2016 s pričetkom ob 17. uri


in z zaključkom ob ca. 22.00 uri na Šmartinski cesti 152, BTC, hala 7, to je v VARSTVENO DELOVNEM CENTRU CUDV DRAGA. Stavba je blizu Petrolove bencinske črpalke ob Šmartinski cesti in čisto blizu novega Hoferja.


Naši članici Mimici Herakovič bomo pomagali pojesti zelenjavno juho s piščančjim mesom in vaseršpoclni, ter (sladek) kruhov narastek. Degustirali bomo tudi odličen koroški jabolčni sok in mošt pridelovalca Tadeja Mirkaca iz Pameč, po domače kmetija Rebernik, s priznanjem za kakovost.


Prosim vas, da se prijavite čim prej, najkasneje pa do sobote, 11. 6. Miri Vidmar na tel. 041 391 259 ali e-mail mira.vidmar@gmail.com


Prijazen pozdrav.


Pripravila Doroteja Omahen , vodja Kulinarične sekcije »Koroška kuharija« Kluba Korošcev Ljubljana


Janko Arah

2 views

Comentários


bottom of page