top of page
  • Writer's picturePffft Tsss

Februarsko srečanje

Spoštovani člani KKL-a!


Vabim vas na februarsko srečanje, ki bo drugi četrtek v mesecu, to je:


v četrtek, dne 14. februarja 2013 ob 19.00 uri

v športnem centru FITMAN na Rudniku, Jurčkova 229, Ljubljana,


kjer nas bo sprejela naša članica, ga. Petra Mlakar, in nam skupaj s svojimi trenerji predstavila sistem športnih vaj v Centru, kjer se uporablja metoda FitMan.


Metoda FITMAN predstavlja ekskluziven, popolnoma inovativen koncept. Je formula za USPEH sodobnih moških. Metoda FITMAN je bila osnovana na podlagi podrobnih analiz potreb sodobnih moških ter 25-ih let mednarodnih izkušenj v okviru centrov Linea Snella. Ker pa sta MOŠKO telo in um edinstvena, smo za moške razvili nov koncept, ki ga odlikuje:

EDINSTVENA METODA TRENINGA, ki temelji na svetovno uveljavljeni metodi; kombinaciji aktivnega vodenega treninga, konstantne temperature 37C, infrardečih žarkov ter vadbe na specializiranih napravah;

ČASOVNO UČINKOVIT TRENING - v 40-ih minutah porabite kar 3- do 4-krat več maščobe kot pri klasičnem treningu;

OSEBNO TRENERSTVO - jasno definirani cilji (s pisnim jamstvom), individualno sestavljeni programi treninga z osebnim trenerjem, redno svetovanje in vrednotenje rezultatov;

CELOSTEN PRISTOP - hitra definicija telesa, izguba prekomerne telesne teže na kritičnih predelih, pridobitev psihofizične kondicije in moči ter vzpostavitev aktivnega življenjskega sloga;

DOVRŠEN KLUBSKI AMBIENT, ki je v celoti prilagojen MOŠKIM potrebam, standardom in zaznavnim sistemom.


Več o sami metodi, centru in športnih aktivnostih na posebnih napravah boste izvedeli in seveda videli na srečanju.


V kolikor bi se radi preizkusili tudi sami, le pogum!! S sabo imejte športno opremo, za znoj in mišice bodo poskrbeli njihovi izkušeni osebni trenerji.


Petra MLAKAR je Korošica iz Mislinje, kjer je kot sedmi otrok privekala na svet v družini Tasič. Po opravljeni Gimnaziji Ravne na Koroškem, jo je študij odpeljal v Ljubljano. V našem glavnem mestu je po zaključenem študiju na Ekonomski fakulteti tudi ostala in si ustvarila družino. Njena poslovna pot je bila vedno povezana z davščinami, najprej je izkušnje nabirala kot davčna inšpektorica na Davčni upravi, potem pa je šla v nasprotne vode in postala davčna svetovalka v svojem podjetju Modri nasvet d.o.o. Pred dvema letoma je svojo energijo usmerila še v dodatno dejavnost in pridobila franšizo za Center moške vadbe. Ker se o davkih na družabnih srečanjih ne maramo preveč obremenjevati, bo naša tema šport in predvsem zdravo življenje.


Ljubljana, dne 5.2.2013

Janko Arah

Predsednik KKL-a

2 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page