top of page
  • Writer's picturePffft Tsss

Koroški večer s plesom drugo soboto v mesecu marcu

Spoštovani člani KKL,


Sporočam vam, da bo letošnji Koroški večer s plesom drugo soboto v mesecu marcu, to je dne 12.3.2016.


Prireditev ne bo v hotelu SLON, temveč v dvorani KARANTANIJA V HOTELU LEV z začetkom ob 19,00 uri.


Prilagam predstavitev našega društva izpod peresa Milana Vogla, našega podpredsednika, ki je bil objavljena včeraj v Večeru.


Za odlično delovanje Koroške kuharije se želim posebej zahvaliti predsednici sekcije, Doroteji Omahen, deklici za vse, in njenim najožjim sodelavkam, Miri Vidmar, ki vabi udeležence kuharij, Eviti Leskovšek, ki skrbi za okraševanje miz, Eriki Komše Lesjak in Zdenki Nedog, ki skrbita za predpasnike (pranje in likanje) in Majdi Janko, ki lektorira besedila.


Lep pozdrav.


Janko Arah
0 views

Recent Posts

See All

26. KOROŠKI VEČER S PLESOM

KLUB KOROŠCEV LJUBLJANA VAS VABI NA 26. KOROŠKI VEČER S PLESOM HOTEL LEV, SALA KARANTANIJA, LJUBLJANA V soboto, dne 9. marca 2019 Ob 19.uri KULTURNO ZABAVNI PROGRAM V njem bodo sodelovali:_ - kitarist

Comments


bottom of page