top of page
  • Writer's picturePffft Tsss

Objavljen zapis in slike z januarskega srečanja

JANUAR - Izgubljene iluzije o Matiji Majarju – Ziljskem! Renata Picej

Ko smo se prvič srečali v letu 2009, pravzaprav nihče ni pričakoval, da se bo toliko naših članov odzvalu vabilu, na katerem je bil zapisano, da si bomo ogledali dokumentarni film Andreja Mlakarja z naslovom »Izgubljene iluzije o Matiji Majarju – Ziljskem.« A bilo je drugače!


Scenarist in filmski režiser Andrej Mlakar je s filmom, ki je bil kot projekt sofinanciran s strani Ministrstva za kulturo RS Slovenije in Foruma slovanskih kultur, lani maja, uspel narediti tako zanimiv film, da je ena ura, kolikor smo porabili za ogled, minil kot en sam izjemno lep trenutek.


Preberi celoten zapis...

2 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page