top of page
  • Writer's picturePffft Tsss

Redno mesečno srečanje »za okroglo mizo«, ki bo v četrtek, dne 5. novembra 2009 ob 20,00 uri

Spoštovani člani KKL-a,


Vabim vas na redno mesečno srečanje »za okroglo mizo«, ki bo

v četrtek, dne 5. novembra 2009 ob 20,00 uri

v kavarni »KAVA – ČAJ« – SLAMIČ, Kersnikova ulica 1, Ljubljana.

Na tokratni okrogli mizi nam bo dr. Matic Tasič, župan občine Prevalje, predstavil projekte občine Prevalje.

TASIČ, Matic - dr. ekonomskih znanosti, mag. ekonomije, prof. fizike, gospodarstvenik, menedžer in politik. Rojen v Mislinji, 31. 1. 1955; živi na Prevaljah (od 1982). Poročen je s profesorico razrednega pouka Janjo roj. Lampret; sin Jaka, hčerki Tina in Urška. Iz njegovega C.V.: Po osnovni šoli v Mislinji in Gimnaziji v Mariboru sem končal Fakulteto za naravoslovje in tehnologijo, smer fizika, opravil magisterij iz mednarodnega marketinga in doktorat iz ekonomskih znanosti na Ekonomski poslovni fakulteti v Mariboru. Bil sem profesor fizike na Srednji elektrotehniški šoli v Ljubljani, profesor fizike na Gimnaziji Ravne, vodja službe za inovacije v Železarni Ravne, predsednika Izvršnega sveta skupščine Občine Ravne na Koroškem, finančni direktor Metala Železarne Ravne, pomočnik direktorja Metala, namestnik predsednika uprave Slovenskih železarn v Ljubljani, predsednik uprave Slovenskih železarn, prokurist, svetovalec, vodja posameznih projektov v Metalu, generalni direktor Slovenskih železnic. Po osamosvojitvi občine Prevalje (prej skupna občina Ravne-Prevalje) sem bil izvoljen za župana Občine Prevalje in sem župan že tretji mandat, predstavnik sveta Koroške regije pri pripravi in uvajanju vladnega projekta Tretje razvojne osi, predsednik sveta Koroške regije…


REALIZIRANI PROJEKTI V LETU 2009 IN PROJEKTI V IZVAJANJU

1. REGIJSKI PROJEKT KOCEROD

2. OBNOVA LOKALNIH CEST NA TURISTIČNEM OBMOČJU ŠENTANEL

3. OBNOVA LOKALNIH CEST NA TURISTIČNEM OBMOČJU KOT

4. UREDITEV VAŠKEGA JEDRA LEŠ

5. KOMUNALNA UREDITEV NASELJA GLAVARSTVO

6. GLAVNA DRŽAVNA CESTA DRAVOGRAD-HOLMEC NA ODSEKU ŠTOPAR POLJANA

7. REKONSTRUKCIJA LOKALNE CESTE PREVALJE-BRINJEVA GORA IN PRIKLJUČKOV NA OBMOČJA NASELJA RAČEL -LOG

8. IZGRADJA STANOVANJSKEGA BLOKA PERZONALI 30

9. OBNOVA DVORANE DRUŽBENEGA DOMA

10. PRENOVA IN RAZŠIRITEV KNJIŽNIE V DRUŽBNENM DOMU


PROJEKTI V PRIPRAVI

1. CENTRALNA ČISTILNA NAPRAVA PREVALJE

2. CENTRALNI VRTEC PRI OSNOVNI ŠOLI FRANJA GOLOBA

3. REKONSTRUKCIJA CESTE KROŽIŠČE NA FARI - ŠPAR

4. UREDITEV MESTNEGA JEDRA

5. PROJEKT GEOPARK

6. REVITALIZACIJA OBRTNO INDUSTRIJSKE CONE ŽAGA

7. IZGRADNJA VODOVODA V NASELJU ČRNC

8. RAZVOJ ŠIROKOPASOVNEGA OMREŽJA V OBČINI PREVALJE

9. OBNOVA DD PREVALJE-UREDITEV KULTURNEGA CENTRA V I. ETAŽI-ZAKLJUČNA FAZA


Ljubljana, dne 27.10.2009

Predsednik: Janko Arah

P.S.

Vse, ki ste dobili to pisno vabilo in imate e-pošto, naprošam, da mi sporočite svojo e-pošto na naslov: arah.consulting@eunet.si, da vas bomo odslej lahko obveščali samo po elektronski pošti.


Članarina znaša € 20,00 in jo lahko plačate na transakcijski račun našega društva.

1 view

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page